شرایط استفاده از دوره‌های راهی ساده

 

شرکت کننده عزیز، لطفا به موارد زیر هنگام خرید دوره‌های راهی ساده توجه کنید؛ هر خرید شما به منزله آگاهی و قبول کامل موارد زیر است:

 

– شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، شرکت کننده دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای آن در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط خریدار دوره است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

– دسترسی به دوره‌های راهی ساده فقط برای مدت مشخص و محدودی یک هفته ای پس از خرید برای هر دوره قابل استفاده است ولی بعد از این مدت اگر مشکلی خوردید به پشتیبانی پیام بدهید تا در صورت امکان دوره را در اختیار شما قرار دهد.

– شما می توانید قوانین ما را از وبسایت RahiSade.ir مشاهده نمایید و شما می پذیرید هر زمان که راهی ساده بخواهد می تواند قوانین خود را تغییر دهد و شما موظف هستید آخرین تغییرات قوانین را قبل از هر اقدامی در سایت یا اپلیکیشن یا هر کانال ارتباطی ما فقط از طریق قسمت قوانین سایت راهی ساده مشاهده نمایید.

 

شرایط خرید

– هنگام خرید دوره به ثبت کامل و دقیق نام و نام خانوادگی و شماره همراه دقت گردد.

– کاربران دقت نمایند که به دلیل فرایندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هر دوره،‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد مگر براساس شرایط بازگشت لذا در خرید خود دقت نمایند.

 

شرایط دوره

– به دلیل حفظ حریم شخصی اساتید، اطلاعات تماس آن‌ها (ایمیل و شماره همراه) محرمانه است و راهی ساده از ارائه اطلاعات فوق به کاربران و سایرین معذور است.

– شرکت کننده تعهد دارد که در هیچ یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها تقلب نکند. درصورتی که مشخص شود در طی دوره تقلب نموده است نمره صفر برای وی منظور می‌شود و راهی ساده حق دارد دسترسی وی را به دوره حذف نماید.

– شرکت کننده تعهد دارد جواب هیچ یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها را با دیگران به هیچ نحو و در هیچ زمانی به اشتراک نگذارد.

– شما می توانید بعد از شرکت در دوره و انجام آن به مدت 6 ماه اگر از محتوای دوره راضی نبودید بصورت مکتوب دلیل عدم کیفیت خود را تا پایان ماه هفتم بعد از ثبت نام در دوره برای ما ارسال کرده تا در صورتی که مشکلی بیان نمودید موجه بود و پشتیبان دوره نتوانست مشکل مطرح شده را برطرف نماید، تمام هزینه دوره را به شما برگرداند چون در راهی ساده هدف اصلی کمک به شما برای رسیدن به خواسته هایتان است.

–شرکت کننده تعهد دارد که تمام دوره را شخصا بگذراند. راهی ساده می‌تواند در صورت لزوم مصاحبه‌ای را با فرد شرکت کننده انجام دهد و اگر مشخص شود که دوره توسط ایشان طی نشده است این اختیار را دارد تا از ارائه گواهی­نامه پایان دوره به ایشان خودداری کند.