از تجارت سنتی کوچ کنید!

۱۳ مهر , ۱۳۹۷ مقالات

از تجارت سنتی کوچ کنید!

هنوز در پشت میز دفتر کار خود نشسته اید و منتظر معجزه هستید که اتفاقی بیوفتد و درآمد کسب و کار شما بطور چشمگیری افزایش پیدا کند؟ حقیقت این است که معجزه شما همین جا است که کسب و کار خود را با اتصال به اینترنت جادو کنید این دفعه نوبت شماست

سهم شما در تجارت الکترونیک چقدر است؟

امروز شاید محدوده ای که شما محصولات و خدمات خود را عرضه می کنید کوچک باشد ولی وسعت تجارت الکترونیک غیر قابل تصور است. در واقع حضور شما در دنیای تجارت الکترونیک به معنای عرضه محصول یا خدمات به تمام دنیا است. البته ممکن است شما هنوز توان استفاده از این ظرفیت بالقوه را نداشته باشید اما باید بدانید که رقبای دیگری هستند که چنین محدودیتی ندارند به عنوان مثال روزی در کشور ما آژانس ها محدوده کوچکی را سرویس دهی می کردند ولی امروزه نرم افزارهایی مبتنی بر اینترنت به تمام یک شهر سرویس دهی انجام می دهند.

پس با ایجاد یک کسب و کار آنلاین در آینده‌ جای خود را رزرو کنید و چراغ آینده کسب و کار خود را از امروز روشن کنید و بدانید تجارت الکترونیک تنها مختص به کسب و کاری خاص نیست بلکه شما می‌توانید در هر کسب‌ و‌ کاری که هستید و با هر سطحی که فعالیت می‌کنید بخشی از فعالیت خود را در این تجارت هدفگذاری کنید.

 

 

چرا تجارت الکترونیک؟

تجارت الکترونیک نسبت به تجارت سنتی تفاوت های بسیار زیادی دارد ولی ما در ادامه فقط به دو مورد آن اشاره می کنیم:

– هزینه های راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای آنلاین نسبت به هزینه های یک تجارت سنتی بسیار پایین تر است و وقتی هزینه های شما پایین تر باشد سود حاصل از فروش محصولات و خدمات شما نیز بیشتر می شود بطور مثال شما در تجارت الکترونیک هزینه های اجاره،کارمند،لوازم مصرفی و … به شدت یا کاهش می یابد و یا حذف می گردد.

– مشتریان شما در هر ساعتی و حتی روزهای تعطیل می توانند به شما دسترسی داشته باشند و بدون هیچ عجله ای تمامی اطلاعات محصولات و خدمات شما را مطالعه کنند و با مقایسه کامل آنها بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *