حرفه ای به اینستاگرام بپیوندید!

حرفه ای به اینستاگرام بپیوندید!

با اینستاگرام می توانید صاحب یک رسانه رایگان و قدرتمند باشید و از اتفاقات روزمره خود و کسب و کارتان و یا هر چیزی را که دوست دارید تصاویر تهیه کنید و آن را بصورت حرفه ای به اشتراک بگذارید.


شما با راهی ساده می توانید از طریق خرید فالوور اینستاگرام و همچنین با استفاده از پلنهای محتوا محور ما شاهد افزایش فالوور اینستاگرام خود باشید.

چرا فالوور اینستاگرام بگیریم؟

 

اینستاگرام برای هر سلیقه

این شبکه اجتماعی با وجود قابلیتهایی مانند انواع افکتهای تصویری، امکانات ویدیویی فراوان و تنظیمات شخصی کردن صفحه شما، از سادگی زیادی برخوردار است و افرادی که چندان با تکنولوژی روز نیز ارتباط و آشنایی نداشته باشند، به راحتی می توانند از اینستاگرام استفاده کنند. این ویژگیها سبب شده افرادی با سنین مختلف عضو شبکه اینستاگرام شده و تصاویر و ویدیوهای خود را به سادگی با دیگران به اشتراک بگذارند، حتی کسانی که تمایل به فعالیتهای اجتماعی زیادی ندارند و ترجیح می‌دهند بیشتر وقتشان را در فضای خانه بگذرانند هم حضور در این شبکه و اطلاع پیدا کردن از محیط اطرافشان از طریق اینستاگرام را فرصت مناسبی می‌دانند.

 

زبان همه قومیتهای ایرانی

بسیاری از طرفداران اینستاگرام یکی از مهمترین دلایلی که به این شبکه بیش از سایر فضاهای مشابه علاقه نشان می‌دهند را عکس‌ محور بودن آن دانسته اند. به گفته آنها، چرا وقتی می‌توان تنها با یک عکس، بسیاری از حرفها را به مخاطب منتقل کرد، باید متنهای طولانی را بخوانیم؟ این کار ساده تر، جذابتر، گویاتر و حتی قانع کننده تر از توضیح دادن از طریق کلمات است. ضمن این که اشتراک عکس، نیازی به ترجمه ندارد و افرادی از قومیتها و زبانهای مختلف می توانند صرفا از طریق عکسهایشان با یکدیگر در ارتباط باشند.

 

رسانه داشته باشید

شما از طریق اینستاگرام می توانید صاحب یک رسانه رایگان و قدرتمند باشید و از اتفاقات روزمره خود و کسب و کارتان و یا هر چیزی را که علاقه دارید تصاویر تهیه کنید و نهایتاً آن را با کسانی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. از آنجا که این ‌اشتراک گذاری از طریق تلفن همراه و تبلت به سادگی صورت می‌گیرد و افراد در بیشتر طول روز تلفن همراهشان را با خود دارند، می‌توانند در جریان تمامی اتفاقات شما قرار بگیرند و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

قابلیت تجاری

اینطور که ابداع کنندگان اینستاگرام گفته اند، آنها این شبکه اجتماعی را برای ارتباط گرفتن مردم با یکدیگر و نشان دادن دنیای پیرامونشان پایه گذاری کرده اند، اما خواسته یا ناخواسته، این فضای مجازی، قابلیت تجاری نیز پیدا کرده و برای برخی شرکتهای بزرگ یا کسب و کارهای خانگی، منافعی به همراه داشته است. صاحبان مشاغل مختلف با ایجاد صفحه در اینستاگرام و ارائه محصولاتشان همراه با عکس و یا ویدئو، امکان خوبی برای معرفی و پیدا کردن مشتریان دائمی ایجاد کرده اند و این در حالی است که این روش تبلیغ برایشان مالیات و هزینه ای به همراه ندارد.

 

برای همه ی پلتفرمها

امروزه کاربران می توانند اپلیکیشن اینستاگرام را به عنوان یک برنامه کاربردی به صورت کاملا رایگان در اپ استورهای iOS و Android بدون هیچ محدودیتی نصب کنند.

 

تبلیغات و بازاریابی محصولات

اینستاگرام قادر است ۲۴ ساعته برای شما به تبلیغات و بازاریابی محصولات شما بپردازد حتی زمانی که شما در خواب هستید!

به عنوان مثال زمانی شما محصول جدیدی را وارد بازار می کنید هزینه های زیادی برای چاپ بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت و اینستاگرام شما قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

با اینستاگرام محبوب شوید

 

خدمات محتوا و فالوور اینستاگرام ما

گروه راهی ساده بستری را برای شما فراهم کرده که بتوانید در فضای مجازی حضوری حرفه ای داشته باشید و این خدمات شامل:

 

– تولید محتوا: بهترین بودن در اینستاگرام اتفاقی نیست باید بتوانید محتوایی استاندارد و حرفه ای تهیه کنید ولی اگر شما در این زمینه مهارتی ندارید ما این محتوای مورد نیاز شما را در قالب پستهایی زیبا اینستاگرام تهیه می کنیم.

 

– تعیین استراتژی: امروزه صفحات زیادی در اینستاگرام وجود دارد ولی همه آنها فقط صرفا وجود دارند و تفاوت آن با صفحات موفق و پر مخاطب اینستاگرام در یک چیز است آن هم استراتژی تولید محتوا است و ما در راهی ساده برای شما این استراتژی را باتوجه به نوع کسب و کار و ظرفیت های موجود شما تعیین خواهیم کرد تا شما بتوانید در یک مسیر مشخص و صحیح راه خود را آغاز کنید.

 

– برندینگ: شما باید خود را به یک برند بزرگ در اینستاگرام تبدیل کنید و برندینگ تنها مربوط به کسب و کارها نیست چرا که امروز ما شاهد برندهای شخصی در اینستاگرام هستیم مانند فردی که صرفا فقط تبلیغ می کند و یا فردی که کلیپهای تبلیغاتی البته به سبک خودش می سازد پس شما چه مدیر یک کسب و کار باشید و یا فردی که به دنبال دیده شدن هستید می توانید با پیروی از اصول برندینگ ما به یک برند بزرگ تبدیل شوید.

 

– تعامل با مخاطبان شما: زمانی شما می توانید مخاطبان خود را راضی نگه دارید که آنها احساس کنند شما آنها را می بینید و به سوالات و شکایات آنها پاسخ می دهید ولی اگر وقت این کار را ندارید ما برای شما این خدمت را انجام می دهیم و با تمامی مخاطبان شما به یک تعامل دوستانه و حرفه ای خواهیم پرداخت.

 

– نظارت بر رسانه شما: اگر می خواهید هیچ وقت برای مخاطبان خود قدیمی و تکراری نشوید باید فرزند زمان خود باشید و با نظارت مستمر با نوع محتوایی که تولید می کنید و باز خوردی که از مخاطبان خود می گیرید باید بتوانید نیاز و سلیقه آنها را تشخیص بدهید و براساس آن محتوا تولید کنید و همچنین با بررسی رقبا محتوای خود را بروز نگه دارید.

 

– رقبای شما بیدارند حتی اگر خواب باشید: صحبت بر سر رقبا شد واقعا چقدر آنها را می شناسید؟چقدر فعالیت های آنها را دنبال می کنید که از آنها عقب نباشید؟ امروز فاصله یک رقابت به نازکی مو رسیده است آیا شما این دانش را دارید که بصورت یک حرفه ای به ارزیابی رقبای خود بپردازید و نه تنها یک رقیب ساده؟

نگران نباشید با ما در کنار شما هسیم و در دنیای رقابت شما را همراهی خواهیم کرد و راه خروج از این وضعیت را به شما نشان خواهیم داد.

 

با اینستاگرام محبوب شوید

چگونه باید آغاز کنید؟

اگر شما از قبل حساب‌های کاربری در این شبکه‌های اجتماعی داشته‌اید و یا تازه در ابتدای راه هستید و قصد باز کردن این حساب‌ها را دارید تفاوتی نمی کند ما در کنار شما بصورت کاملا حرفه ای فعالیتتان در این شبکه اجتماعی آغاز خواهیم کرد کافیست از میان پلن های زیر نوع خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید و یا همین حالا با خط رند ما که در پایین صفحه است تماس بگیرد، شماره ای که همیشه در دسترس و براحتی در یادتان خواهد ماند.
'گارانتی

پلن محتوا الماسی
6900 تومان
به ازای هر پست
ایده پردازی اختصاصی
کپشن نویسی
هشتگ گذاری اصولی
گزارش روند تولید محتوا
ارزیابی روند پیج شما
تولید پست مرتبط با حوزه فعالیت شما
بدون کپی برداری(کاملا یونیک)
پشتیبانی هر پست تا یکسال
پلن فوق ستاره اینستایی
300000 تومان ماهانه
تولید محتوای حرفه ای
تعیین استراتژی تولید محتوا شما
بهبود برندینگ شما
ارائه 9 پست حرفه ای برای شروع
ارائه حداقل 6 پست ماهانه
نظارت مستمر بر مدیریت پیج شما
تحلیل رقبای اینستاگرامی
پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
 

توضیحات پلن ها

– در حین استفاده از پلن فوق ستاره به شما آموزش های رایگان خواهیم داد تا اینکه بتوانید پس از مدتی بدون نیاز به ما بطور کاملا خودساخته محتوا و پیجی حرفه ای داشته باشید.

– برای پلن فوق ستاره علاوه بر خدمات متداول راهی ساده، تیمی متخصص جهت راهنمایی و پشتیبانی شما در نظر گرفته می شود که می توانند شما را در مسیر استراتژی های تعیین شده همراهی کنند.

همچنین برای این پلن آموزش های متعددی همراه بسته ارائه خواهیم کرد.

– در پلن فوق ستاره ابزارهای لازم بصورت هدیه در اختیار شما گذاشته خواهد شد.

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

 

پلن سفارشی فوق ستاره

در این پلن هر نوع خدمت و هر تعداد فالووری که بخواهید می توانید براساس نیازتان از طریق بخش پشتیبانی با ما در میان بگذارید تا با ۱۰ درصد تخفیف پلنی که کاملا منطبق با سلیقه شما است از ما دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید

مشاوره کاملا رایگان

۰۹۰۳۳۹۹۸۸۸۷

با اینستاگرام دیده شوید