محتوا نویسی

محتوا نویسی

همیشه صاحبان کسب و کار و حتی وب سایت ها به دنبال راهی هستند که بتوانند به گونه ای محصولات و اطلاعات خود را به مشتریان و بازدید کنندگان ارایه کنند که آنها عاشق محصولات و اطلاعات خود کنند و برای همیشه بتوانند همراه آنان باشند و این تخصص ماست

دوست دارید وقتی کسب و کار آنلاین راه می اندازید خوب بفروشید؟

برای این هدف فقط یک کلید وجود دارد آن هم “مشتری” است و مشتری برای اینکه شما را انتخاب کند باید شما نیازهای واقعی او را بشناسید و در جهت برطرف کردن آنها قدم بردارید چراکه هیچ کسب و کار موفقی بر اساس احساس و قضاوت شخصی شکل نمی گیرد. سپس باید بتوانید به مشتریان خود نشان بدهید که چگونه محصول یا خدمات شما زندگی آنها تحت شعاع قرار داده و آن را تغییر می دهد و اینجاست تبلیغ نویسی به کمک شما می آید.

90

 

تبلیغ نویسی چیست؟

تبلیغ نویسی (copywriting) یعنی مهارتی که با آن می توان متن های متقاعدکننده ای را برای مخاطبان نوشت که برای خرید،ثبت نام یا هر عمل دیگری سریعا اقدام کنند و تبلیغ نویسان این مهارت را بخوبی فرا گرفته اند و به سادگی می توانند این متون پیچیده و حرفه ای را بصورت اختصاصی برای شما بنویسند.

شما از تبلیغ نویسی می توانید در هرجایی مثل صفحات محصول در سایت، شبکه های اجتماعی، بیلبوردهای خیابانی، تراکت، بنر، بروشور و… کمک بگیرید تا به کسب و کار خودتان جان تازه بدهید و فروش خود را چند برابر کنید!

78898

 

ما در کنار شما هستیم

تیم تبلیغ نویس ما به پشتوانه تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند پیشنهاد رد نشدنی به مشتریان شما ارایه کند تا آنها شما را نه تنها برای یک خرید بلکه برای همیشه انتخاب کنند و وفادار به برند شما بمانند.

 

آیا می دانید واژه ها نفس می کشند؟!

ما به پشتوانه قدرت کلمات مشتریان شما را متقاعد می کنیم که ابتدا به شما اعتماد کنند و پس از اولین خرید در ذهن آنها ماندگار شوید…

 

 

همین حالا تماس بگیرید

مشاوره کاملا رایگان

ایمیل ما:

support@rahisade.ir

پشتیبان مخصوص تبلیغ نویسی:

۰۹۰۳۳۹۹۸۸۸۷

۰۹۱۵۱۰۴۳۸۲۶