شغل مناسب شما چیست؟

۶ شهریور , ۱۳۹۷ مقالات

شاید شما سال هاست که دنبال شغل مورد علاقه خود هستید ولی هنوز به آن نرسیده اید؟

واقعا تا حالا از خودتان پرسیدید این شغلی که دارید مورد علاقه شما است یا نه؟

دانشجویان زیادی سالانه وارد دانشگاه می شوند ولی…

اکثر آنها ایمان ندارند که برای رشته ای که در آن قبول شده اند ساخته شده اند و در حین تحصیل سعی دارند شرایط زندگی آینده خود را با شرایط کاری آن رشته منطبق کنند ولی اکثر آنها ناموفق هستند.

همچنین سالانه فارغ تحصیل های زیادی از دانشگاهها وارد بازارکار می شوند و سراسیمه به دنبال کار می گردند بدون اینکه به علایق خود و شغل مناسبی که برای آن ساخته شده اند توجه کنند صرفا فقط به دنبال استخدام هستند و اگر هم استخدام شوند سالها مجبور هستند شرایط کاری خود را علی رغم میل باطنی خود تحمل کنند تا زمانی که بازنشسته شوند.

شما به کاریابی نیاز ندارید به شناخت خود نیاز دارید!

شغل

چگونه ثروتمندان به ثروت رسیدند؟

هیچ ثروتمندی از کارمندی به ثروت دست پیدا نکرده است و همه ی آنها به کار خود علاقه داشتند و از سر اجبار شغل خود را انتخاب نکرده اند. اگر به زندگی کاری ثروتمندان نگاهی بیندازید متوجه می شوید آنها عاشقانه کار خود را چه در روز و چه در شب انجام می دهند گویی که آنها هیچ وقت خسته نمی شوند و دلیل این موضوع عشق داشتن به مشاغلی است که خود را در آن استخدام کردند نه اینکه آنها را کسی استخدام کرده باشد.

ثروتمندان استعدادهای خود را جدی گرفتند و عاشقانه آنها را دنبال کرده اند و پس سالها تلاش امروز ثمره آن را می بینند این درحالی است که اگر شما در شغلی که برای آن ساخته نشده اید مشغول باشید و هر چقدر هم برای آن تلاش کنید در نهایت ثمره ای که شما لایق آن هستید دریافت نخواهید کرد.

پس شما هم همین امروز تصمیم بگیرید که علایق و چیزهایی که در آنها خوب هستید را بنویسید و سپس با سماجت آنها را دنبال کنید تا به ثمره ای که لیاقت آن را دارید دست پیدا کنید.

باور کنید شما می توانید…

, ,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *