درامد

۱۴ دی , ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

شما در این سالهایی که به این دنیا آمده اید به دلیل عدم شناخت از توانایی های خود نتوانسته اید به جایگاهی که به آن تعلق دارید برسید و ما در اینجا قصد داریم ۱۲ شغل مناسب شما را براساس آزمون های استعدادیابی که اختصاص به تیپ شخصیتی شما دارد و هنوز در بازارکار ایران اشباع نشده است معرفی کنیم.

شما واقعا برای چه کاری به این دنیا آمده ام؟

برای جواب این سوال قطعا راهی است مگر می شود در این جهانی که دائما در حال رشد و پیشرفت است راهی علمی و مشخص نباشد که به شما بگوید من کیستم؟ چرا که پاسخ به همین یک سوال کافیست تا پنجاه درصد مسیر موفقیت را طی کنید.

شاید شما تا به امروز شغلهای زیادی را تجربه کرده اید یا می خواستید شغل مورد علاقه خودتان انجام بدهید ولی هر چه تلاش کردید به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید.جواب این سوال می تواند مانند یک شاه کلید قفل تک تک مشکلات زندگی شما را باز می کند و شما را به سمت خواسته های خود حرکت دهد چرا که برخلاف گذشته که در مسیر مخالف خواسته های خود بودید امروز با شناخت کامل استعدادهای خود می توانید به دنبال شغل مورد علاقه تان که برای آن ساخته شده اید و توانایی های انجام آن در سرشت شما نهاده شده است بروید و مانند من لذتی را تجربه کنید که برایتان باور نکردنی باشد و کاری را انجام دهید که از انجام آن همیشه لذت می برید.

و به عنوان نمونه در اینجا به حرفهای استاد صفوی کسی که توانسته کاری که برای آن ساخته شده است را پیدا کند و برای شما پیامی دارد ببینید:

“کارآفرین خود باشید”

“حتما ببنید”

همین الان سفارش بدهید

آمارها چه می گویند؟

همانطور که اعداد و ارقام منتشر شده در رسانه ها نشان می دهد از مجموع ۲۴ میلیون شاغل در ایران، حدود ۱۷ درصد رضایت شغلی دارند و با این اوصاف بیش از ۸۰ درصد از جمعیت شاغل در کشور از کار خود رضایتمندی قلبی ندارند و به واقع این افراد معتقد اند که شغلی که درحال انجام آن هستند شایستگی لازم را برای آنها ندارد.

این آمارها نشان می دهند افراد بدون شناخت از خود شغل ها را انتخاب می کنند چراکه اگر آنها بدانند برای چه کاری ساخته شده اند هر طور شده وضعیت موجود خود را تغییر می دهند و به بهانه نبود کار یا ترس از دست دادن کار خود یک شغل نامناسب را تحمل نمی کنند و این در حالی است که در این شرایط اقتصادی هنوز عده ای هستند که نه تنها تجارت آنها دچار رکود نشده بلکه روز به روز در حال رشد هستند و بعضی دیگر همیشه ناراحت اند، مشکلات مالی برایشان پیش می آید، وام هایشان به مشکل برمی خورد و نمی توانند اقساط شان را بپردازند.

یا بعضی ها پیوسته نگران پولهای خود هستند، ولی بعضی ها کارهای جدید شروع می کنند، کسب و کارهای جدید خود را رشد داده و ثروتمند می شوند پس باید بپذیریم شاید در ایران شغل کارمندی کم شده باشد ولی مشاغل و فرصت های کارآفرینی نه و هنوز هم می توان پول خوبی بدست بیاورید چرا که عده زیادی در همین شرایط در حال انجام این کار هستند و به قول معروف در دنیا هیچ بن بستی نیست؛ یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.

قدم به قدم بروی شناخت خود سرمایه گذاری کنید

این مجموعه می تواند…

اینکه تاکنون شما نتوانسته اید شغلی که برای آن ساخته شده اید انجام بدهید همان دلیلی دارد که برای من داشت ولی من با استفاده از اصول و آزمونهای استاندارد که در این راه به آنها رسیدم،دریافتم که مقصد من کجاست می تواند امروز به سادگی برای شما هم کاربرد داشته باشد و مسیری کاملا مشخص را به شما نشان بدهد تا بدانید نقطه شروعی که اختصاص به شما دارد از کجاست و به سمت کدام مقصد باید حرکت کنید به عبارت دیگر ما نقشه راه را به شما خواهیم داد.

نقشه راه

این مجموعه جامع شامل چیست؟

در این مجموعه ابتدا ما به شما یک آزمون معتبر را معرفی می کنیم که شما می توانید پس از خریدن این مجموعه آنها را بصورت کاملا رایگان انجام بدهید و پس از انجام آزمون ها ما تحلیلی کامل از تیپ شخصیتی شما ارایه می کنیم و در نهایت به کمک پیشنهاداتی منطبق بر شخصیت شما راهکارهایی کاملا کاربردی برای استفاده حداکثری از توانمندی ها و قابلیتهای خود می دهیم و پس رسیدن به شناخت کامل خود ما برای هر تیپ شخصیتی بیش از ۱۲ شغل منحصر بفرد معرفی می کنیم که شما می توانید در هر کدام آنها متخصص و کاملا حرفه ای عمل کنید کاری که تیپ های دیگر بخوبی شما نمی توانند در آن حرفه ای باشند.

در کنار طی کردن مراحل رسیدن به شناخت خود ما اصولی را به شما آموزش می دهیم که بتوانید مهارت های لازم برای هر شغل را بدست بیاورید و بتوانید خود را به عنوان یک متخصص معرفی کنید.

هیچ وقت نگذارید که رویاهاتون رویا بماند

من به شما قول می دهم از زمانی به کار مورد علاقه خود مشغول شوید آن را عاشقانه دوست خواهید داشت و طعم آزادی و امنیت شغلی را تجربه خواهید کرد.

هدیه راهی ساده به شما

با خریداری این مجموعه متفاوت راهی ساده به شما پر فروش ترین کتاب صوتی قرن حاضر را بصورت کاملا رایگان هدیه می دهد و این درحالی است که سالانه در جهان ده ها هزار جلد کتاب منتشر می شود و خیلی از آنها در سالهای اخیر تجدید چاپ شده است ولی هنوز هیچ کدام از آنها نتوانسته اند رکورد فروش این کتاب را بشکنند و شما با یادگیری اصول موفقیت این هدیه می توانید به سمت ثروتمند شدن قدم بزرگی بردارید و مانند دیگر خریداران این مجموعه به جمع انسانهای موفق و ثروتمند جهان بپیوندید.

حالا ما در کنار شما هستیم

نظرات مشتریان ما
نظرات مشتریان
ضمانت ما

در صورتی که نتوانستید به هر دلیلی از طریق این مجموعه تیپ شخصیتی خود را بشناسید هزینه ای که بابت این مجموعه پرداخت کرده اید بطور کامل به شما بازگشت داده خواهد شد و برای آن کافیست از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را بدهید.

قیمت این مجموعه ۷ هزار تومان

همین الان سفارش بدهید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *